Telefon
WhatsApp
AKARSU KANO SLALOM YUSUFELİ BELEDİYESİ BAHAR KUPASI MÜSABAKALARI YAPILDI
300 X 250 Reklam Alanı

350 metrelik yapay kano parkurunda gerçekleştirilen organizasyona Artvin ve Rize'den 45 sporcu katıldı.K1 ile C1 tekne sınıflarında büyük erkekler, büyük kadınlar, genç erkekler, genç kadınlar ve yıldız erkekler kategorilerinde yapılan yarışlarda sporcular, 6'sı ters, toplam 20 kapının bulunduğu parkuru en kısa sürede ve hatasız bitirmek için yarışmacılar parkurda kürek çektiler.

Kıyasıya verilen mücadeleler sonrasında dereceler şu şekilde oluştu;
Büyük Erkekler K1 kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Mustafa Arda Acar birinci, Yusuf Emir Ertek ikinci ve Okan Çelik üçüncü oldu.
Büyük Erkek C1 kategorisinde Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Muhammet Usta birinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Emir Fazıl Yazıcı ikinci ve Yusufeli Belediyesi Spor Kulübünden Muhammet Ali Köse üçüncü oldu.
Genç Bayan C1 Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Duygu Beyaz birinci oldu.
Genç Erkek C1 Kategorisinde Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Mustafa Parlak birinci ve Yusufeli Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Serkan Özcan Yılmaz ikinci oldu.
Büyük Bayan K1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nden Gamze Polat ikinci ve Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz üçüncü oldu.
Büyük Bayan C1 Kategorisinde; Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Kader Korkmaz birinci, Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü’nden Cennet Ayhan ikinci ve Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübünden Esra Korkmaz üçüncü oldu.
Genç Erkekler K1 Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Gürkan Çelik birinci, Serkan Özcan Yılmaz ikinci ve Yusufeli Turizm Doğa ve Su Sporları Spor Kulübünden Emirhan Demir üçüncü oldu.
Genç Bayan K1 kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularından Fadime Kurt birinci, Hilal Özçelik ikinci oldu.
Yıldız Erkek K1 Kategorisinde Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü sporcularından Alperen Kerim Galipoğlu birinci, Ahmet Akif Aslıyüksek ikinci ve Emirhan Aksoy üçüncü oldu.
Kulüpler bazında sıralamalarda şu şekilde oluştu;
Büyük Erkekler Kategorisinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Rize Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü oldu.
Büyük Bayanlar Kategorisinde Rize Adrenalin Doğa Sporları Gençlik Spor Kulübü birinci, Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ikinci, Çaykur Rize Gençlik ve Spor Kulübü üçüncü oldu.
Genç Erkekler Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci, Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü ikinci, Yusufeli Turizm Doğa ve Su Sporları Spor Kulübü üçüncü oldu.
Genç Bayanlar Kategorisinde Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü birinci oldu.
Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 7 5 1 16
2 GS  Galatasaray 7 5 1 16
3 İBFK  M.Başakşehir 6 4 0 14
4 BJK  Beşiktaş 7 4 1 14
5 KON  Konyaspor 7 4 1 14
6 FB  Fenerbahçe 6 4 1 13
7 TS  Trabzonspor 7 4 2 13
8 KYS  Kayserispor 7 4 3 12
9 GFK  Gaziantep FK 7 3 2 11
10 KSM  Kasımpaşa 7 3 4 9
11 ALNY  Alanyaspor 7 2 3 8
12 GRS  Giresunspor 6 2 3 7
13 FKGK  Karagümrük 6 1 2 6
14 ANT  Antalyaspor 7 2 5 6
15 İST  İstanbulspor 6 1 3 5
16 MKE  Ankaragücü 6 1 4 4
17 SVS  Sivasspor 7 0 3 4
18 ÜMR  Ümraniyespor 7 0 5 2
19 HTY  Hatayspor 6 0 5 1
20
21

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Editörün Seçimi

Yusufeli Nöbetçi Eczaneler

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği